אודות צמר התחנה ​

בצמר התחנה תוכלו למצוא כמעט כל מה שתחפצו ותמיד זה בא עם חיוך!

המוטו שלנו הוא לשלב בין איכות החומרים, ההוראות והשירות האדיב והמקצועי לכל המעוניין.

איכות החומרים? יש לנו צמר נקי, פשתן, משי, אלפקה, כותנה וכמובן גם חוטי אקרילן. החומרים שלנו מיובאים מאיטליה, יפן, דרום אמריקה ועוד.

צמר התחנה מלווה את כל מוסדות לימוד העיצוב הגבוה בישראל – שנקר, בצלאל, ויצ”ו ו FIT כמו כן, מוסדות הלימוד האנתרופוסופי.

בצמר התחנה מוצאים פתרונות ב 99% מהמקרים לנושאים שונים ומורכבים. הדוגמא המוכרת היא שנגמר הצמר ונשאר וחסר ממש קצת לשרוול בסוודר. למי מאיתנו זה לא קרה…

בואו נכיר!

אנחנו, ריקי ומשה, דור שני לחנות צמר התחנה.

קצת היסטוריה, כי זה תמיד נחמד, אסתר, אמא של ריקי, סיימה לימודי אופנה עוד לפני ששנקר הוקמה. פרט טריוויה- למוסד קראו “המכללה לעיצוב אופנה ליד המכון לייצוא”, המרצים שלה פתחו לאחר מכן את “שנקר” המוכרת לכולנו היום.

כמו כל סיפור של עסק החנות התחילה בשנות ה 70, כחנות בגדים עד למפגש אקראי עם בחור שהציג לאסתר את אחת התפניות של הקריירה שלה – צמר בטוויית יד. במפגש של רגע, הפך ההעסק של אסתר למשולב כימיה ואופנה. אסתר רקחה במתכונים סודיים את הצמרים הצבועים בצבעים טבעיים, צמר מרינו, בטווית יד.

כיום, כ 50 שנה אחרי, ריקי ומשה מנהלים את החנות הממוקמת באבן גבירול 54, תל אביב.

אחד השירותים המומלצים, ושאנחנו מפורסמים בזכותם, הן ההוראות סריגה של ריקי!

ריקי למדה תדמיתנות, מקצוע המקיף את כל מקצועות האופנה מיצירת גיזרה ועד הבגד המוכן, איכות ושילובי חומרים. ההוראות יכולות להיות למסרגה אחת או שתיים. כל בגד שתרצו בהתאמה למידות אישיות.

פרטי טריוויה על ריקי, כי אנחנו חובבי טריוויה כבר הבנתם, ריקי יועצת פאנג שואי בעלת תעודת מומחה וכשסורגים, ויש זמן, תמיד יש סיפור רלוונטי מעניין. היא נשואה, למשה, איש שיווק, מטפל גוף נפש, שמוצא זמן להיות בחנות ולשמר את הקשרים עם הספקים והלקוחות, חי ליד עשית מלאכת הסריגה ותמיד מוציא את כולנו עם חיוך מהחנות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות